4 סיבות חשבות ללמוד קורס עזרה ראשונה

יש אינספור סיבות חשובות שגורמות לאנשים רבים ברחבי הארץ והעולם להגיע ללימוד של קורס עזרה ראשונה.

נפגשנו עם פרמדיק מומחה שבחר לציין בפנינו את 4 הסיבות החשובות ביותר ללימוד קורס עזרה ראשונה.

רגע לפני שתתחילו לקרוא את הסיבות הללו, חשוב לנו לציין בפניכם שמדובר בנסיבות שקרו בעבר וגרמו לאנשים שונים להירשם לקורס שכזה. להלן 4 הסיבות הללו:

 

סיבה מספר 1 – אתם צריכים לשמור על הקרובים עליכם

יש מי שחושבים שקורס עזרה ראשונה מתאים אך ורק להורים לילדים קטנים (כדי למנוע מקרים של חנק או כדי לטפל בחבישות מורכבות לפני שהאמבולנס מגיע) אבל האמת היא שהקורס לא מיועד רק לקהל יעד זה. אתם צריכים ללמוד את הקורס וזה לא משנה אם אתם רווקים, בעלי משפחה, עובדים במשרה מלאה, מובטלים ועוד. הקורס יאפשר לכם לשמור על הקרובים עליכם. בין אם מדובר בקרובי משפחה, במכרים או בקולגות מהעבודה.

 

סיבה מספר 2 – הקורס יוציא אתכם מאדישות ויאפשר לכם לפעול

יכול להיות שנתקלתם פעם בסיטואציה שבה צפיתם מהצד באדם שנפגע באופן מסוים, למשל, באחת מהדרכים הבאות:

  • טביעה בים או בבריכה
  • פרכוסים כחלק ממחלה
  • חנק בעקבות אכילה ועוד

אם טרם לקחתם חלק בלימודי קורס עזרה ראשונה 44 שעות אתם כנראה מצאתם את עצמכם צופים מהצד באדישות (מתוך חוסר ידע ולא מתוך חוסר אכפתיות) במצב. דעו שאתם יכולים לשנות את המצב תוך רישום אל קורס עזרה ראשונה און ליין  שיאפשר לכם לצאת מהאדישות ולפעול. זו סיבה חשובה ביותר שיכולה לשנות את חייהם של הסובבים אתכם.

 

סיבה מספר 3 – אתם תקבלו את כל הכלים החשובים ביותר לחיים

אם תיקחו חלק בקורס עזרה ראשונה, אתם תקבלו את כל הכלים החשובים ביותר שיאפשרו לכם להסתובב בעולם עם ידע שיכול לשנות חיים. אלו כלים שאתם עשויים לקבל בקורס:

  • ידע אודות סוגי החנק השונים וההתמודדות עמם
  • ידע אודות זיהוי של שבץ וההתמודדות עמו
  • ידע אודות חבישות שונות במקרים של פציעה

 

סיבה מספר 4 – אתם יכולים להציל חיים

יכול להיות ששמעתם בעבר אנשים ש"מלאך" שהגיע במקרה למקום הציל להם את החיים. כשהם אומרים "מלאך" הם מתכוונים בעצם לאדם שעבר קורס עזרה ראשונה. מי שעובר את הקורס יכול להציל חיים ולשנות לאנשים את החיים. מדובר כמובן גם באנשים שאתם לא מכירים, אלא כאלו שנתקלתם בהם ברחוב כשהם בצרה וזקוקים לעזרה ראשונה.

 

לסיכום

אלו היו 4 הסיבות החשובות שגרמו לאנשים להצטרף ללימודי קורס עזרה ראשונה. הם מאפשרים לשמור על הקרובים אלינו, לצאת מהאדישות, לקבל את הכלים החשובים ביותר וכמובן, הם מאפשרים להציל חיים ואלו רק חלק מהסיבות החשובות ביותר. כעת, כשאתם יודעים את הסיבות הללו, נותר לכם רק להירשם לקורס ולהציל חיים.

ציוד רפואי

 

באותו נושא