חיפוש

2 אופציות חניה לרכב

במאה העשרים ואחת אין כמעט משפחה שלא מחזיקה לפחות רכב אחד. לכן, הסוגיה של היכן מחנים את המכונית ובאילו תנאים, רלבנטית לכל אדם כמעט. מי שרכש דירה בבית דירות ויש לו חניה מקורה פטור מלהטריד את עצמו בשאלת תנאי החניה.

אבל, אלו מכם שאינם בעלי חניה מקורה בהחלט אמורים לשאול את עצמם מה רצוי וכיצד ניתן לבצע זאת? במאמר הקצר הבא ננסה להעלות מספר טיעונים בעד קירוי החניה של רכבכם, ונציע שני פתרונות עיקריים שלא יקרעו לכם את הכיס.

 

קיט להרכבה עצמית

ישנם פתרונות הצללה שונים עבור חניה לרכב, פשוטים וקלים מאוד להתקנה, עד כדי כך קלים שתוכלו לעשות זאת בעצמכם. ראו למשל את הפתרון הבא, סככת חניה לרכב בהרכבה עצמית, אין צורך בבעל מקצוע, הערכה מושלמת להרכבה עצמאית.

מדובר בסככה קבועה המגיעה ארוזה היטב וכוללת את כל החלקים הנדרשים לצורך ההרכבה החד פעמית. הסככה מספקת צל ומגנה מפני שמש הקיץ ומפני הגשם והברד בחורף. 2.5 מ' על 4 מ' המתאימים בדיוק לחניית רכב, גובה קודקוד הסככה 2.5 מ'. סככה זו נמכרת במחיר סביר ומתאימה לכל כיס.

 

הפטנט הישראלי

פטנט ישראלי שכבש את מגדלי ובתי ישראל ומשווק כבר גם ברחבי העולם הוא סככה העומדת על שתי רגליים נפתחות. מדובר בסככה בהזמנה אישית על פי מידות רצויות ללקוח. הסככה מייצרת קירוי איכותי לרכב המונע לשלשת יונים, פגעי מזג אוויר למיניהם (שמש, גשם, ברד), וכל לכלוך סביבתי שעלול לפגוע ברכב.

הסככה מתאימה הן לחניה בחניון חיצוני של מגדל מגורים והן, כחניה פרטית בוילה. רגלי הסככה חזקות, יציבות ונאות למראה. הפטנט מאושר על ידי מהנדסי בטיחות ונחשב לפתרון פורץ דרך.

 

מדוע זה חשוב?

מדוע בעצם חשוב להחנות את הרכב במקום חניה מקורה, תחת סככה המגנה מפני מזג האוויר ולכלוכים שונים? חשוב לציין מראש, מרבית אנשי המקצוע בדעה שקירוי לרכב הוא דבר חשוב אולם, ישנם גם כאלה שטוענים שמדובר סתם במותרות.

המצדדים בסככות הגנה לחניה מדברים על כך שפגעי מזג האוויר השונים כגון: גשם, ברד, שלג, שמש וקרינת UV, מייצרים לאחר תקופת זמן מסוימת נזקים בחלק החיצוני של הרכב ואפילו בחלק הפנימי שלו. סככה טובה לרכב תמנע נזקים אלה וכך, תאריך את תוחלת החיים של רכבכם.

דבר נוסף שאנשי מקצוע המצדדים בקירוי הרכב טוענים הוא, שסככה לרכב שומרת על טמפרטורה מאוזנת הן בימי החורף הקרים והן, בימי הקיץ הלוהטים של מדינת ישראל. לא נעים להיכנס לרכב קפוא או לרכב לוהט. הסככה יודעת לשמור על טמפרטורה מאוזנת בתוך הרכב ובכך היא משפרת את חוויית הנהיגה בימים של טמפרטורות קיצוניות של קור או חום.

 

לסיכום

חניה מקורה באמצעות סככה איכותית איננה מותרות בהכרח מכיוון שהיא בהחלט מספקת הגנה חשובה לרכב שלכם. מגוון הפתרונות הקיימים הוא גדול ותוכלו למצא את הפתרון המדויק ביותר לצרכים שלכם.

2, מכונית

באותו נושא