חיפוש

סובלים ממיגרנות ולא מוצאים פתרון? דיקור סיני יכול לעזור

אנשים רבים סובלים ממיגרנות ולא יודעים איך למנוע את המצב הרפואי הזה. אם כל שיטות הרפואה המערבית לא עזרו לך, אנו ממליצים על דיקור סיני בתור פתרון מעולה למיגרנות. במאמר הבא נסביר קצת על שיטת הטיפול הזו ואיך היא יכולה להועיל.

 

מה זה דיקור סיני?

דיקור סיני הוא מרכיב ברפואה הסינית המסורתית. הטיפול כולל החדרת מחטים דקות מאוד לנקודות לחץ על גופך.

המחקר והדעה של הקהילה הרפואית על דיקור סיני מעורבים. כמה מחקרים מציינים כי דיקור מדומה עובד באותה מידה כמו דיקור אמיתי. מחקרים אחרים מאשרים כי דיקור סיני יכול להקל על אנשים הסובלים מכאבי ראש כרוניים. ארגון הבריאות העולמי (WHO) אישר את הדיקור כטיפול מבטיח לכאבים מאז 1979.

 

היתרונות של דיקור סיני עבור מיגרנות

דיקור סיני מבקש להחזיר את זרימת האנרגיה החיובית בכל גופך.

לפי שיטה זו, ניתן גם להסיר אנרגיה שלילית הגורמת לך לכאב. מנקודת מבט רפואית מודרנית, דיקור סיני מגרה מערכות שונות בגופך, וכך עלול לעורר תגובה לריפוי.

דיקור סיני מחלק את גופך לסדרת אזורים ונקודות לחץ. מחטי דיקור מוכנסים לנקודות לחץ שונות, תלוי בסימפטומים שלך. נקודות מחט אלה בדרך כלל קרובות לעצבים בגופך. המחט מגרה את העצבים לשחרור הורמונים, כגון אנדורפינים, המפעילים תגובה מגופך. גירוי זה של מערכת החיסון והמחזור הוא מה שטוענים תומכי דיקור סיני שגורם להקלה על מיגרנות וכאבי ראש הנובעים מלחץ.

 

הנחיות כלליות לדיקור סיני

אין הכנה מיוחדת לפני פגישה לטיפול בדיקור סיני. אם זו הפעם הראשונה שלך, ייתכן שתרצה ללכת עם רשימת שאלות. המטפל שלך יוכל לייעץ לך לכמה טיפולים אתה צריך לצפות, ובאיזו תדירות תצטרך להגיע לטיפולים כדי לחוות הקלה בתסמינים.

מחקר קליני של דיקור סיני לכאבי ראש המליץ ​​על טיפול של פעמיים בשבוע למשך שבועיים, ואחריו טיפול אחד בשבוע במשך שמונה שבועות, וטיפולי תחזוקה של פעם בשבוע לאחר מכן.

יש אנשים שמרגישים דקירות זעירות כאשר מכניסים את המחטים לטיפול בדיקור סיני. יש אנשים שלא ירגישו כלום. אם אתה מדבר עם המטפל על חששות שיש לך בנוגע לאי נוחות, אתה עלול להרגיש רגוע להיכנס להליך.

 

מתי לפנות לרופא?

דיקור סיני לא יכול לתפוס את מקומה של הרפואה המסורתית. חלק מכאבי הראש דורשים טיפול רפואי מיידי, ולא כדאי לנסות לטפל בהם באמצעות דיקור סיני. שוחח עם הרופא אם אתה חווה אובדן ראייה, סחרחורת או בחילה.

כאבי ראש לאחר מכה בראש, כאבי ראש מחמירים וכאבי ראש חמורים במיוחד יכולים להצביע על כך שאתה זקוק לטיפול מיידי. לפעמים כאבי ראש יכולים להיגרם על ידי גורמים, כגון עליית לחץ דם או תגובה אלרגית, אותם יש לאבחן. זכור תמיד לספר לרופא על טיפולים רפואיים אלטרנטיביים שאתה מקבל לצורך קבלת אבחנה מבוססת.

דיקור סיני

באותו נושא