חיפוש

מאיזה גיל מומלץ לעשות השתלת שיער?

כל מיני דברים שאתם רוצים לעשות בחיים שלכם מוגבלים בגיל: כדי לשתות אלכוהול תצטרכו להמתין לגיל 21, כדי להיכנס למגוון ברים ופאבים תצטרכו לחכות לגילאי 23-25 לרוב, וכדי לצאת לפנסיה תצטרכו להמתין עד גילאי ה-60 לחייכם.

אותו הדבר עובד גם בכל הנוגע להשתלת שיער, שכן לא בכל גיל תוכלו לגשת לקליניקה ולבצע את הפעולה הזו רק על סמך שיקול דעתכם האישי.

יצאנו לבדוק מאיזה גיל מומלץ לעשות השתלת שיער, וגילינו שלא רק הגיל משפיע על ההחלטה הזו, אלא גם לא מעט מאפיינים נוספים.

כל הממצאים שאספנו מפורטים כאן למטה, אז קדימה – בואו נגלה אותם יחד.

 

השתלת שיער לא מומלצת מתחת לגילאי 22-23

אז נתחיל מזה שהשתלת שיער היא דבר שבדרך כלל אנשים מתוודעים אליו ככל שגילם הולך ועולה, או ככל שמצב השיער שלהם הולך והופך לדליל או מקריח יותר. בדרך כלל גילאי הנעורים אינם מתאפיינים באובדן מאסיבי של שיער או של התקרחות, אולם גם אם כן – הגילאים האלו נחשבים לצעירים מדי על מנת לגשת להשתלת שיער.

ההמלצה היא לגשת להשתלת שיער בחברת נותנים בראש ובכלל החל מגילאי 22 או 23, כאשר קו השיער כבר מתייצב באופן ברור, וניתן להסיק ממנו מסקנות לגבי קצב הצמיחה, אופן הצמיחה, איזורי השיער הזקוקים להשתלה ועוד.

 

מאפיינים נוספים שישפיעו על השתלת שיער

מלבד עניין הגיל, קיימים עוד כמה מאפיינים שחשוב לקחת אותם בחשבון בדרך להשתלת שיער מיטבית. אנשי המקצוע ימליצו לא פעם לבדוק גם את נושא הרקע הרפואי, טיפולים קודמים שנעשו באיזור הראש ועוד, רגע לפני שתיבחר השיטה להשתלת שיער על ידם. מכלול כל הנתונים על האדם המבקש לעשות השתלת שיער הוא זה שיוכל להוביל אל עבר הבחירה הנכונה ביותר עבורו.

במקביל, חשוב להבין שקיימים גם גילאים שבהם השתלת שיער עלולה להיות מסוכנת. גילאי מבוגרים יותר כמו 70 או 80, לדוגמה, לא יתקלו בוודאות בהמלצה חיובית באשר להשתלת שיער, ולכן חשוב גם במקרה כזה להתייעץ עם אנשי מקצוע.

 

בחירת השיטה להשתלת שיער – לא עניין של גיל, עניין של תרגיל

השתלת שיער מביאה איתה כמה וכמה שיטות שונות שמביניהן ניתן לבחור, ולכן חשוב להכיר גם אותן מראש. שתי השיטות העיקריות לעניין הן שיטת DHI המדויקת אך האיטית ושיטת FUE המהירה והיקרה. עניין הגיל יכול להשפיע כאן על הבחירה מבחינה כלכלית ומבחינת לוח זמנים, אולם כל אדם רשאי לבחור מבין השיטות בהתאם להעדפות האישיות שלו.

 

לעשות השתלת שיער בול בזמן – לא מאוחר מדי ולא מוקדם מדי

לסיכום, אם גם אתם מתעניינים בביצוע השתלת שיער, חשוב שתעשו את זה בזמן. אם גילכם צעיר מדי המתינו כמה שנים, אך אם גילכם כבר מתחיל להפוך למבוגר יותר ויותר – מומלץ לא לבזבז זמן ולפנות לטיפול בצורה כמה שיותר מהירה. בהצלחה רבה!

ביגוד חורפי

 

באותו נושא
טיפולי אסתטיקה מצילי חיים
6 טיפולי אסתטיקה מצילי חיים

בחברה המודרנית של ימינו, טיפולי אסתטיקה הפכו פופולריים יותר ויותר, כאשר אנשים שואפים לשפר את המראה הפיזי שלהם ולהחזיר לעצמם את הביטחון העצמי. החל מהליכים

קרא עוד »
טיפולי פיארפי
הכירו את טיפולי הפיארפי!

מחפשים פתרון חדשני להשתלת שיער או לטיפול בהתקרחות? ניסיתם טיפולים שונים ואתם לא מרוצים מהתוצאה? כדאי שתכירו את טיפול הפי אר פי – טיפול חדשני

קרא עוד »