חיפוש

הכרויות ובריאות – איפה נפגשים שני העולמות

לא פעם אנחנו שומעים על מכרים שמעבירים את תקופת החיים הנוכחית שלהם לבד, ללא פרטנר שמלווה אותם בחיים. הדבר מביא לא פעם לתחושת דכדוך שעשויה להחמיר ולהגיע לרבדים עמוקים יותר. במדריך הנוכחי יצוין בפניכם כל המידע בנוגע להיכרויות ובריאות והמקום שבו שני העולמות הללו נפגשים. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת בנושא.

 

איפה שני העולמות נפגשים?

אפשר להגיד בקצרה שהמקום שבו עולם ההיכרויות ועולם הבריאות נפגשים זה בגוף שלנו, של כל אחד ואחת מאתנו. הרי תחשבו על זה רגע. אם אתם נמצאים בשלב של היכרות ראשונית איכותית עם בן או בת זוג שמוצאים חן בעיניכם – אתם תרגישו בעננים (וזה רק קצה הקרחון).

אתם תרגישו טוב עם עצמכם, תחוו אושר, פרפרים בבטן, התרגשות ועוד רגשות חיוביים נוספים. אם אתם תוהים מה הדרך שמובילה אל השניים, אנחנו נפרט עבורכם את הקשר בפסקה הבאה.

 

הדרך אל האושר

כדי לבדוק את העניין, הצענו לקולגות שלנו להיכנס אל אתר ההיכרויות המוכר popim.co.il. חיכינו שאחד מהם יכיר את החצי השני שלו ונפגשנו אתו כדי לשאול אותו כמה שאלות בסיסיות שיובילו אותנו לקשר ההדוק בין תחום ההיכרויות לבריאות. שאלנו אותו את השאלות הבאות:

  • תתאר לנו איך הרגשת לפני שהכרת את X
  • איזה רגשות ותחושות עברו בך לפני היכרות?
  • האם משהו השתנה לאחר ההיכרות? אם כן, מה?

השאלות הללו כיוונו אותנו למידע שאפשר לנו לראות שהעניין שמחבר בין ההיכרויות לבריאות הינו האושר.

 

פירוט אודות הקשר העמוק בין השניים

לאחר שקיבלנו את התשובות לשאלות ששאלנו קודם לכן, יכולנו לראות בבירור את הקשר העמוק בין השניים. הקולגה ציין בפנינו כי לפני שפגש את בת זוגתו הנוכחית הוא היה דכאוני, נטה שלא לצאת מהבית וחלה לא פעם במחלות שונות (דלקות ווירוסים).

לדבריו, הוא יוצא עם בת הזוג מעל חצי שנה ומאז, הוא רק פורח ומאושר. בעקבות השאלות ששאלנו, הוא שם לב שהוא כבר לא חולה בכלל בתקופה האחרונה ובאופן כללי, הוא מרגיש בריא וחזק יותר מתמיד.

 

כמה מילים לקראת סיום

הקשר בין היכרויות לבריאות מגיע ממעמקי הנפש. ברגע שאדם מכיר את החצי השני שלו, הוא מרגיש שהגיע אל הנחלה. הנפש שלו יכולה להיות רגועה והדבר משפיע גם על הגוף. כידוע, יש חיבור גם בין הגוף לנפש. כאשר הנפש בטוחה ורגועה, הגוף משדר בריאות איתנה וחוזקה.

ברגע שהנפש נסערת ובודדה, הגוף משדר חולשה וקושי. כך שניתן בעצם לראות את הקשר העמוק שקיים בין תחום ההיכרויות ותחום הבריאות שבא לידי ביטוי אצל כל אחד ואחת מאתנו.

 

טיפ לסיום

עכשיו, כשאתם יודעים את הקשר בין ההיכרויות לבריאות, נותר לכם רק להיכנס לאתר היכרויות ולהכיר את החצי השני שלכם, מאחלים לכם אושר!

היכרויות

באותו נושא