חיפוש

5 השלבים להצעת נישואין בספא

מתכננים הצעת נישואין? אם כן- סביר להניח שכבר התחלתם לערוך בירורים כאלו ואחרים, וניסיתם לגייס את כל היצירתיות שלכם כדי למצוא רעיון מקורי ומדליק. ואם בכל זאת עדיין לא החלטתם, שווה לכם לשקול להציע נישואין בספא! ומדוע? כיוון שמדובר במקום נעים, רומנטי, ובעל אווירה שמביאה אתכם למקום הכי נינוח שלכם כבני זוג. אתם יכולים להיות בטוחים שבין המסאג' לג'קוזי, הצעת נישואין בספא תהיה, ללא ספק- כזו שלא ניתן לסרב לה. אז איך בפועל עושים את זה? הכנו עבורכם את חמשת השלבים להצעת נישואין רומנטית ומפנקת בספא.


הכנות מוקדמות להצעת נישואין רומנטית בספא

ההכנות לקראת הצעת הנישואין המרגשת, עלולה להדיר שינה מעיניהם של גברים רבים המתכוונים לעשות את הצעד. כשאנו מדמיינים בראשנו הצעת נישואין, ישנו אלמנט אחד ועיקרי המסמל את המעמד בצורה הטובה ביותר- הטבעת. גברים המחפשים טבעות אירוסין עבור ארוסותיהן המיועדות, עומדים בפני מבחר גדול ועשיר של טבעות מסוגים שונים, והשלב הראשון הוא כמובן לבחור ולקנות!
זהב צהוב, זהב לבן, סוליטר, טוויסט או וינטאג', כל אלו יכולים להיות מבלבלים, ושווה לעתים לעשות בירור אצל חברים שכבר עשו את הצעד (רק בזהירות…שימו לב למי אתם מדליפים את המידע), או פשוט לברר ברשת ולגשת להתייעץ בחנות.
בשלב השני נהיה מעוניינים לשריין תאריך לספא יחד עם בת הזוג, ורצוי לעשות זאת בדרך שלא תעורר חשד. למשל לספר שהתייעצת עם חברים והמליצו לך לנסות ספא מסוים, או כל סיפור משכנע אחר. בכל מקרה, אחרי שמצאנו תאריך המתאים לשנינו- אפשר לקבוע סופית עם בית העסק.


יש תאריך! ועכשיו? ארגונים נוספים

לאחר שסגרנו את התאריך מול בית העסק, או במקביל לכך- נרצה לברר על חבילות ואטרקציות שונות שבתי ספא מציעים לצורכי הצעות נישואין, וזהו השלב השלישי- שבו נכין כל מה שצריך כדי לעטוף את שנינו באווירה קסומה לקראת הרגע המרגש. בשלב הרביעי נרצה לחשוב עם עצמנו, האם ישנן הפתעות נוספות שנהיה מעוניינים להוסיף להצעה שלנו. למשל שיר מסוים, הופעה כלשהי, סצנה מבוימת שתשאיר אותה בפה פעור, ועוד כיד הדמיון הטובה עלינו. ואילו השלב החמישי, האחרון, ואולי החשוב מכל- הוא שלב ההירגעות. שלב זה יגיע אחרי שכל הקצוות כבר סגורים, ולטובתו נותר לנו רק לגייס את כל יכולות המשחק שלנו, כך שלא נגרום לארוסתנו המיועדת להרים גבה ולהתחיל לתהות מה קורה פה. במידה וביצעתם את כל השלבים בצורה נכונה- סביר להניח שההפתעה תהיה אפקטיבית, ונותר לנו רק לאחל בהצלחה!

הצעת נישואין בספא, מאפשרת לנו לעטוף את הסיטואציה המרגשת באווירה נעימה ונינוחה, ולכן מומלצת בחום. יש לבצע את ההכנות בצורה מושכלת, כך שנוכל להעניק לארוסתנו המיועדת הפתעה מרגשת, וזיכרון שנוכל להתרפק עליו שנים רבות.
גבר מציעה

באותו נושא
בחירת קלף
אמן חושים לכל הגילאים

כאשר אנו עורכים אירוע אנו רוצים להבטיח כי האירוע יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. הדרך לעשות זאת היא להבטיח שהאורחים שלנו ייהנו באירוע. לא משנה

קרא עוד »