חיפוש

מבחן הזוגיות – בחנו את הזוגיות שלכם

העידן האינטרנטי מאפשר לגלות מידע מהותי אשר מאפשר לכם לגלות ולחקור מגוון תחומים, גם בתחום הזוגיות. במדריך זה נציג את מבחן הזוגיות אשר באמצעותו תוכלו לקבל תובנות בנוגע למערכת היחסים שלכם.

 

הגיע הזמן לבחון את מערכת היחסים באמצעות מבחן זוגיות באינטרנט

אין ספק כי הפלטפורמה האינטרנטית מהווה הזדמנות יוצאת דופן בעבור כל אחד מאיתנו לגלות דברים חדשים, גם בתחום הזוגיות. תחום הזוגיות כידוע הוא מאתגר לכל אחד, גם אם נדמה כי הכול מתנהל על מי מנוחות ובוודאי כאשר מדובר בזוגיות אשר עומדת למבחן. משום כך, שימוש במבחן זוגיות יכול לסייע באופן ממשי לא רק לקבלת מידע אלא גם להסקת מסקנות אודות מערכת היחסים שלכם, באמצעות ליווי מקצועי מצד מטפל/ת זוגי.

 

מגוון רחב של מבחני זוגיות – כיצד תוכלו לבחור את המבחן הטוב ביותר?

חשוב לציין בנקודה זו כי ברחבי הרשת ניתן לאתר מגוון עצום של מבחני זוגיות אונליין, אולם יש לקחת בחשבון כי במידה והחלטתם למלא את השאלון בדקו היטב כי השאלון הוא אכן מבחן זוגיות בלבד, ולא כולל אלמנטים נוספים כמו ניהול חיי משפחה וקריירה, לצורך קבלת מיקוד בנושא לשמו הגעתם. את המבחן ניתן לבצע באופן אנונימי, וחשוב מאוד לקחת את הזמן ולמלא את השאלון בכנות וביושר. במידה ואתם מעדיפים לעשות את המבחן באופן זוגי, מומלץ שכל אחד מכם ימלא בנפרד את השאלון ולקרוא יחדיו את התוצאות. על מנת שתוכלו להבטיח כי השאלון אותו אתם ממלאים אכן מקיף ומקצועי, בחנו היטב את האתר ובדקו כי מי שכתב והעלה את השאלון הוא מטפל/ת מוסמך, מתוך הבנה כי מדובר בנושא רגיש אשר דורש ירידה לחקר האמת וכן תהליך של ניתוח תוצאות אשר הוא חלק בלתי נפרד מהשאלון. כמו כן, ישנם לא מעט מבחני זוגיות אשר מספקים מידע מוטעה העשוי להוביל לתחושת כישלון או פרספקטיבה שגויה, ועל כן הקפדה על בחינת האתר הוא הכרחי.

מה לעשות לאחר סיום מילוי השאלון?

כאן לא הסתיימה הדרך, וזאת לאור הסקת מסקנות וניתוח הנתונים אשר חייבים להתבצע באמצעות מטפל/ת זוגית מוסמך. באמצעות ניתוח המסקנות תוכלו אתם כמו גם בני הזוג להבין מהם הקשיים אשר עומדים בפניכם, בהתאם לניתוח אשר עלה כתוצאה מהשאלון. באתר של אוראל שופן, מטפלת זוגית מוסמכת תוכלו למלא מבחן זוגיות אונליין מקיף ומקצועי. לאחר מילוי השאלון כל שנותר לכם לעשות הוא להשאיר פרטים לצורך תיאום פגישת ייעוץ זוגית. במהלך הפגישה תוכלו לנתח לעומק את מסקנות השאלון ואף להעלות נושאים אשר מטרידים אתכם בפן הזוגי, לצורך הבנייה של מערכת יחסים בריאה וחזקה אשר מבוססת על אמון ותקשורת פתוחה. לקבלת מידע נוסף אודות השאלון וייעוץ זוגי, חייג/י למספר 054-4574663.

מכשירים דיגיטליים

באותו נושא