עיסוי רפואי - ספא סאל מיה
  החוויה הזוגית בספא  
  ספא בשבת  
  עיסויים  
  מחירון ספא  
  ספא מבצעים  
  איך להגיע  
  חזון הספא  
  על המטפלים  
  הסיפור האישי  
  טיפולי ספא  
  רפואה משלימה  
  סדנאות היטהרות  
  חבילות ספא ומבצעים  
  כתבות  
 

עיסוי רפואי

 
 

עיסוי רפואי בספא סאל מיה

העיסוי הרפואי בספא מתמקד בשרירים תפוסים ועובד בצורה ממוקדת על אזורים בעייתיים בגוף. העיסוי פועל בשני כיוונים: מחד, ממריץ את זרימת הדם, מאפשר תחלופה טובה יותר של חומרי מזון בתאי הגוף כגון חמצן וחומרי מזון אחרים המגיעים אל התאים ומאידך גורם לפיזור של הרעלים וחומרי הפסולת שנאגרו בשריר. שרירים מכווצים תורמים לעייפות ולכאב. במידה והכיווץ אינו מטופל כראוי הוא עלול להתפתח לכאב כרוני ולדפוס קבוע של מתח ולחץ. פיזור הרעלים מחד ושיפור זרימת הדם לשריר מאידך, גורמת בסופו של דבר להורדת הכאב. כמו כן פעולת העיסוי מביאה לשחרור אנדומורפינים, חומרים משככי כאבים, מתוך הגוף עצמו. עיסוי זה משמש כתוספת לעיסוי הרגיל ומבוצע ע"י טובי המעסים בספא "סאל מיה" כך שניתן לשלב גם הנאה וגם להשתחרר מכאבים ולשפר את כושרו החיסוני של הגוף ולסיים את הטיפול בהרגשת בריאות, רעננות והרבה שמחה ואהבה.

ולכן בסיום הטיפול בספא לאחר שכל השרירים המכווצים משוחררים ורגועים אנו יוצאים מן הטיפול בהרגשה של ריחוף ואהבה אין סופית לגוף ולחיים.

עיסוי רפואי מטובי המעסים של ספא סאל מיה

מהו עיסוי רפואי בספא סאל מיה ספא סאל מיה מביא אליכם את העיסויים הטובים ביותר לגוף ולנפש שנעשים בספא הממוקם בהרצליה באופן שנגיש לכל אחד. ספא סאל מיה מציע לכם לבוא וליהנות מעיסויים מסוגים שונים ומגוונים במקום אחד ותוך כדי אפשרות לשלב עוד אטרקציות רבות שיש לספא סאל מיה במיוחד בשבילכם. העיסויים בספא סאל מיה מתחלקים לשני סוגים, האחד הוא עיסויים הומיאופתים והשני הוא עיסויים רפואיים. עיסוי הומיאופתי הוא עיסוי בתחום הרפואה המשלימה שמטרתו העיקרית היא חוויה של תרפיה רוחנית וריפוי מחלות שונות לפי הרפואה המשלימה. עיסוי רפואי לעומת זאת הוא עיסוי שקשור לתחום הפיזיותרפיה ומטרתו הברורה היא שיפור תפקוד של חלק מסוים בגוף בשיטות רפואיות. עיסוי רפואי יכול להיות גם מיועד לטיפול פסיכולוגי לנוכח היותו מפחית לחצים וחרדות. עיסוי רפואי צריך להתבצע אך ורק על ידי מעסים המוסמכים לכך שכן מדובר בעיסוי שנעשה במסגרת רפואה קונבנציונאלית שם הידע הדרוש וגם הניסיון משחקים תפקיד חשוב. בספא סאל מיה תמצאו עיסוי רפואי ברמה מאוד גבוהה מהמעסים הטובים ביותר שלמדו את נושא העיסוי הרפואי על שלל חלקיו ומכירים היטב את טכניקות הטיפול והמחקרים האחרונים בתחום.

סוגים שונים של עיסוי רפואי ניתנים בספא סאל מיה

גם עיסוי רפואי בתוכו כולל כמה סוגים. הסוגים של עיסוי רפואי מתחלקים לפי המטרה שלנו בביצוע העיסוי, כלומר הבעיה הרפואית שיש לנו ובגינה אנו זקוקים לטיפול של עיסוי רפואי. יש עיסוי רפואי שמתמקד בכל הקשור כאמור בתחום הפסיכולוגיה ומשתמש בשיטות שונות ומגוונות של עיסוי לטובת הפחתת מתח נפשי, חרדה ולחץ ולשיפור הביטחון העצמי ותחושת הרוגע. יש עיסוי רפואי שמתמקד בכאבי גב מסוגים שונים כמו למשל כאבי גב עקב פריצת דיסק ובנוסף יש עיסוי רפואי שמתמקד דווקא בכאבי ראש כרוניים וכאבי צוואר. ישנו גם עיסוי רפואי שעובד דווקא על דלקות גידים ואף עיסוי רפואי שתורם למטופלים עם בעיות ברכיים. עיסוי רפואי למעשה מתמקד במערכת השלד והשרירים ושם דגש בכל פעם על המטרה הספציפית של העיסוי. עיסוי רפואי משלב טכניקות עיסויים של לישה עמוקה של הגוף, הנעת מפרקים, מתיחות שונות של הגוף וכל עיסוי רפואי יכול לשלב גם טכניקות שמגיעות מעיסויים תאילנדים ומעיסויי רקמות. בספא סאל מיה תוכלו למצוא מגוון רחב של עיסויים רפואיים לצד עיסויים הומאופתים. המעסים בספא סאל מיה שעוסקים במתן עיסוי רפואי הם מהטובים ביותר בצוות הספא ובעלי הכשרה מתאימה וברמה גבוהה לטיפול בבעיות רפואיות בטכניקות שהגיעו מתחומי הרפואה הקונבנציונאלית בדגש על הפיזיותרפיה.

מה עליכם לעשות טרם הגעה לטיפול עיסוי רפואי בספא סאל מיה

טרם הגעה לטיפול של עיסוי רפואי בספא סאל מיה עליכם כמובן לבדוק מול רופא את הבעיות שמצריכות עיסוי רפואי. מכיוון שמתן עיסוי רפואי כזה או אחר יהיה תלוי בסוג הבעיה הספציפית שלכם, ישנה חשיבות להגדרה ברורה של אותה הבעיה הרפואית בפני המעסים המקצועיים של ספא סאל מיה. כשתבואו לקבל עיסוי רפואי בספא סאל מיה כשבידכם מידע רפואי מפורט אודות הבעיה תהיו בטוחים שתקבלו עיסוי רפואי ברמה הגבוהה ביותר.
 
סרטון הספא
גלריית הספא
 
 
 
     
   
     
 
ספא סאל מיה המחודש נפתח
  ספא סאל מיה המחודש נפתח לקהל הרחב בחודש יוני 2011 לאחר שיפוץ יסודי שארך 9 חודשים...
ספא סאל מיה המחודש נפתח
 
     
     
 
שילוב גוף ונפש
שילוב גוף ונפש
ספא סאל מיה בעיתון מעריב
ספא סאל מיה בעיתון מעריב
הסיפור האישי
הסיפור האישי
 
     
 
  ספא הרצליה, חבילות ספא בהרצליה, מלון בוטיק הרצליה, שוברי מתנה לספא, אודות הספא, תקנון האתר, מפת אתר, ספא
ספא איכותי ברמה הגבוהה ביותר. ממליצים: אתרי ספא, צימרים לזוגות ועוד...
 
  להגעה לספא באמצעות הוויז לחצו כאן
 

 
חפשו אותנו
בפייסבוק

 
 
בניית אתרים - קידום אתרים -  קופירייטינג -