ספא מפואר - ספא סאל מיה
  החוויה הזוגית בספא  
  ספא בשבת  
  עיסויים  
  מחירון ספא  
  ספא מבצעים  
  איך להגיע  
  חזון הספא  
  על המטפלים  
  הסיפור האישי  
  טיפולי ספא  
  רפואה משלימה  
  סדנאות היטהרות  
  חבילות ספא ומבצעים  
  כתבות  
 

ספא מפואר

 
 

ספא מפוארמהי אגדה? אגדה היא כמו חלום. מתי פעם אחרונה דמיינתם את עצמכם במקום שנראה ממש כאילו נלקח מהאגדות? "ספא סאל מיה"- הוא בדיוק כזה – חלום שמתגשם. וכדי להמחיש לכם יותר את כוונת המשורר- הנה כל מה שרציתם לדעת על סוד הקסם של "ספא סאל מיה"- ולא העזתם לשאול.

ספא סאל מיה – מתחם ספא מפואר לכל מי שרוצה להגשים חלום

זה באמת כך, ספא מפואר שכזה עוד לא ראיתם. ספא מפואר זה אשר נבנה במתחם יוקרתי בהרצליה פיתוח- הוא בהחלט החלום של כל אחד ואחד מאיתנו. נסו לדמיין במוחכם- איך אתם נותנים לעצמכם לצאת ולו לכמה שעות מקשיי היומיום משיגרה שאליה אתם מורגלים ולהיכנס למקום שכולו ספא מפואר ויוקרתי ממש כמו בגן עדן וליהנות מחוויה יוצאת דופן – אשר נותנת מזור לגוף ולנפש. זהו בהחלט ספא מפואר שנותן לכם תחושה עילאית כאילו אתם מרחפים לכם לכמה שעות ויוצאים מהמציאות אליה אתם רגילים למקום קסום ומדהים ביופיו ונהנים מחוויה גדולה מהחיים.

מהו ספא מפואר – איך הוא בנוי ?

"ספא סאל מיה", הוא בהחלט ספא מפואר שנבנה בשנת 2003- "ספא סאל מיה" נראה ממש כמו מלון יוקרתי לכל דבר – בלב הרצליה פיתוח שוכן ספא מפואר זה המדהים ביופיו ובמראהו וכולל חדרי ספא ופינוק מפוארים, מתחם עם בריכת שחיה מקורה צלולה ומדהימה, בתוך חדרי הספא – מתבצעים טיפולי בריאות, פינוק וקוסמטיקה. וכל היופי הזה כמובן מוצל על ידי סככות גדולות ויפות ומוקף גינות ירק קטנות.

ספא סאל מיה - לאיזו מטרה הוקם ספא מפואר זה

מטרת ספא מפואר זה היא איחוד הגוף והנפש. יצירת השלווה והשלום שאנו כל כך זקוקים להם. ספא מפואר זה הוא לא רק מדהים ביופיו אלא גם מכיל אנרגיה חיובית עצומה – הספא משלב בין רוחניות לגשמיות – ולמעשה מהווה את החיבור של האדם לעצמו. כי אנו בנויים משני רבדים אלה- הרוחני והגשמי. קירות ספא מפואר זה משמשות גם כגלריה לאומנות בתקווה לקדם את האמנים וליצור אחדות עם האומנות ועם נפש האדם. הקשיבו לרוח הנושבת בליבכם ובואו ל"ספא סאל מיה" לחוויה של פעם בחיים.
 
סרטון הספא
גלריית הספא
 
 
 
     
   
     
 
ספא סאל מיה המחודש נפתח
  ספא סאל מיה המחודש נפתח לקהל הרחב בחודש יוני 2011 לאחר שיפוץ יסודי שארך 9 חודשים...
ספא סאל מיה המחודש נפתח
 
     
     
 
שילוב גוף ונפש
שילוב גוף ונפש
ספא סאל מיה בעיתון מעריב
ספא סאל מיה בעיתון מעריב
הסיפור האישי
הסיפור האישי
 
     
 
  ספא הרצליה, חבילות ספא בהרצליה, מלון בוטיק הרצליה, שוברי מתנה לספא, אודות הספא, תקנון האתר, מפת אתר, ספא
ספא איכותי ברמה הגבוהה ביותר. ממליצים: אתרי ספא, צימרים לזוגות ועוד...
 
  להגעה לספא באמצעות הוויז לחצו כאן
 

 
חפשו אותנו
בפייסבוק

 
 
בניית אתרים - קידום אתרים -  קופירייטינג -