סאל מיה - מתאמצים לנוח
  החוויה הזוגית בספא  
  ספא בשבת  
  עיסויים  
  מחירון ספא  
  ספא מבצעים  
  איך להגיע  
  חזון הספא  
  על המטפלים  
  הסיפור האישי  
  טיפולי ספא  
  רפואה משלימה  
  סדנאות היטהרות  
  חבילות ספא ומבצעים  
  כתבות  
 

מתאמצים לנוח

 
 

 מתאמצים לנוח
 

מדיטציה ועיסוי


כדי להגיע לרגיעה יש לעבוד קשה בדרך כלל. במרכז סאל מיה בהרצליה פיתוח עוזרים למנהלים ואנשי עסקים להירגע בעזרת מדיטציה ועיסוי.

היכולת לא לעשות דבר אינה פשוטה כפי שהיא נשמעת, והיא קשה עוד יותר למנהלים ואנשי עסקים הרגילים לעבוד סביב השעון. רבים יכולים להעיד על כך שגם כשהם הולכים לישון, מוחם ממשיך לעבוד והגוף נשאר מתוח. הפרדוקס המרכזי במצב זה הוא שכדי להגיע לשחרור אמיתי צריך לעבוד קשה.

אנשי עסקים שרוצים לתרגל מדיטציה באופן קבוע ולא יכולים להרשות לעצמם ניתוק של כמה ימים מהעולם, כמו בשיטת הוויפאסנה הנוקשה, יכולים להתנסות במדיטציה מסוג אחר – פחות תובענית וקשה ועם זאת משחררת ומלמדת. במרכז להתפתחות רוחנית סאל מיה בהרצליה פיתוח אפשר לתרגל מדיטציה באופן קבוע, ואף לשלבה עם עיסוי לפני וארוחה בריאותית אחרי.

מנהל המקום, משה אביטל, לשעבר מנהל בחברת ביטוח והיום מורה למדיטציה, מסביר שכדי להגיע אל שקט ושלווה פנימיים לא מספיק לעבור קורס רוחני של כמה ימים. “יש צורך בשינוי מבנה החשיבה ובתהליך שמשנה דפוסי חיים בכל התחומים – תזונה, גוף, נשמה וגם שינוי החלל הסובב אותנו", הוא אומר. המרכז בנוי משתי וילות וכולל חדרי טיפולים, ג'קוזי, חדר אוכל וגלריה שבה מוצגות תערוכות אומנות.

לדברי אביטל, כדי להגיע לשחרור בזמן המדיטציה, מומלץ להיעזר בעיסוי מקדים. העיסוי והשהייה בג'קוזי עוזרים לשחרר את הגוף והראש ולהכינם לעבודת המדיטציה, שכאמור, אינה פשוטה כלל. שיעור המדיטציה הוא אישי או זוגי והוא מכוון לכל אדם לפי מצבו הנתון המאובחן באמצעות שאלות מקדימות. כל שנדרש הוא לשכב או לשבת ללא תזוזה, להקשיב להוראות השחרור שנותן המדריך ולמוסיקה הקלאסית המתנגנת ברקע. אנשים שלא למדו מעולם להיות במצב של שחרור ורגיעה, ירגישו כבר בשיעור הראשון בהבדל, מבטיחים כאן. כתפיים מוחזקות יישמטו לרצפה, שרירי הפנים ישוחררו ואחריהן יצטרפו יתר האיברים בגוף לרגיעה שלמה.

אחריי שחרור הגוף עוברים לנפש – שחרור ושינוי המחשבות הוא תהליך מורכב יותר הדורש זמן ותרגול. ההתכוונות, אומר אביטל, נעשית במקביל לכל הרבדים: האנרגטי, השכלי, הפיזיולוגי ומטאפיסי. “כשאלה פועלים מתוך אהבה ושלווה, המתח יורד והצלחה ובריאות מושגות ביתר קלות", הוא אומר. לאנשיי עסקים מוצע במקום קורס מיוחד המתקיים פעמיים בשבוע, שלוש שעות כל פעם. השיעור מתחיל בחוף הים בהרצליה בשעה 6:30 בבוקר, נמשך במרכז עם עיסוי ושיעור מדיטציה משותף ומסתיים בארוחת בוקר בריאותית הכולל יוגורט וגרנולה. לאחר מכן, אומר אביטל אפשר להתחיל יום עבודה אינטנסיבי.

כתבת: שירי עמית, עיתון דמרקר

 
סרטון הספא
גלריית הספא
 
 
 
     
   
     
 
ספא סאל מיה המחודש נפתח
  ספא סאל מיה המחודש נפתח לקהל הרחב בחודש יוני 2011 לאחר שיפוץ יסודי שארך 9 חודשים...
ספא סאל מיה המחודש נפתח
 
     
     
 
שילוב גוף ונפש
שילוב גוף ונפש
ספא סאל מיה בעיתון מעריב
ספא סאל מיה בעיתון מעריב
הסיפור האישי
הסיפור האישי
 
     
 
  ספא הרצליה, חבילות ספא בהרצליה, מלון בוטיק הרצליה, שוברי מתנה לספא, אודות הספא, תקנון האתר, מפת אתר, ספא
ספא איכותי ברמה הגבוהה ביותר. ממליצים: אתרי ספא, צימרים לזוגות ועוד...
 
  להגעה לספא באמצעות הוויז לחצו כאן
 

 
חפשו אותנו
בפייסבוק

 
 
בניית אתרים - קידום אתרים -  קופירייטינג -