סאל מיה - הסיפור האישי
  החוויה הזוגית בספא  
  ספא בשבת  
  עיסויים  
  מחירון ספא  
  ספא מבצעים  
  איך להגיע  
  חזון הספא  
  על המטפלים  
  הסיפור האישי  
  טיפולי ספא  
  רפואה משלימה  
  סדנאות היטהרות  
  חבילות ספא ומבצעים  
  כתבות  
 

הסיפור האישי

 
 

הסיפור האישי 

רבים מן הקרובים אלי ביותר, כולל בני משפחתי, אינם יודעים ומודעים לכל אשר אכתוב כאן, בסיפור האישי, הכולל הרבה פרטים אינטימיים אשר היו חבויים עמוק בנבכי נשמתי. לאחר מחשבה רבה החלטתי לפרסם אותו לציבור הרחב,
עקב חשיבותו הרבה להצלחת "סאל מיה" וכדוגמא אישית כיצד ניתן לקחת אחריות על חייך ובריאותך מקצה לקצה וללמוד להשתמש במשבר כמנוף להתפתחות והצלחה.

עד גיל 35 פיתחתי קריירה מזהירה: תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים של האוניברסיטה העברית. ניהלתי מחלקה לביטוח חיים בחברת ביטוח גדולה. הייתי מנהל מצטיין וזכיתי בהרבה תעודות הצטיינות. הרווחתי הרבה כסף וכל האופציות היו פתוחות. האמנם???

בוקר אחד התהפך הגלגל. הרגשתי שאני כמעט בולע את הלשון. אחד המפקחים בחברה לקח אותי למיון בבי"ח רמב"ם.
שם עשו לי סדרה של בדיקות שנמצאו תקינות ואמרו לי שאני צריך קצת לנוח, להוריד קצת בעבודה. מאותו היום החלה ההתדרדרות במצב הבריאותי שלי.
עוד כמה פעמים "כמעט ובלעתי את הלשון",
כמה פעמים קוצר נשימה, פשוט אין לך אויר לנשום ואתה מרגיש שכל העולם עומד להתמוטט עליך.

הבנתי שהלחץ עומד להכריע אותי והודעתי במקום העבודה שאני מבקש להתפטר.

נדהמים מבקשתי הפתאומית ניסו לשכנעני להישאר והוצע לי תפקיד בכיר ביותר של מנהל שיווק ארצי של החברה. סרבתי לקבל את התפקיד באמטלות שונות. רק אני ידעתי את הסיבה האמיתית. לא הייתי מסוגל יותר לעמוד בלחצים. המתח הנפשי הכריע את גופי ולא ידעתי כיצד להתמודד עם המצב.

פרשתי מחברת הביטוח והפכתי להיות עצמאי. אולם המצב לא השתפר, המתח והדאגות של הפרנסה רק גדלו.
לפני פגישות עסקיות הלב שלי היה דופק בצורה היסטרית והייתי על סף אובדן שליטה בגוף ובנשמה.
במרבית הפגישות באותה תקופה הייתי מתחיל את הפגישה בסקירה לפתחי מילוט, שמא הגוף והנשימה לא יחזיקו מעמד. הבעיות הרפואיות החריפו והתפתחו לקוליטיס- דלקת במעי הגס.
20 פעם ביום שילשולים מוגלתיים, יציאות ללא אפשרות שליטה. התחלתי עם טיפול פסיכולוגי, עברתי לטיפול פסיכאטרי אולם שום דבר לא עזר. קוצר נשימה, יציאות מוגלתיות ללא שליטה ולחץ אין סופי. המערכות הפנימיות קרסו. התחלתי עם טיפול תרופתי,
הן לקוליטיס והן להרגעה. אולם ברגע שלקחתי את התרופות להרגעה הרגשתי שחיי מסתיימים, האנרגיות ירדו לאפס והרגשתי חצי מת. הגעתי למצב שאני לא יכול להמשיך לעבוד, אפילו השהיה עם ילדיי היתה גורם מלחיץ עבורי שלא הייתי מסוגל להתמודד איתו.
בשלב זה היו לי שתי אופציות: או להמשיך ולהתדרדר או לקחת אחריות ולעשות משהו עם עצמי. התחלתי לחפש את השלווה, כיצד מתפטרים מהלחץ והמתח? (לפני 7 שנים החיפוש היה הרבה יותר קשה מהיום, כיום קיים הרבה היצע ומידע בנושא).
הפסקתי לעשן- לאחר 20 שנה שעישנתי קופסא וחצי ליום,
התחלתי לעשות יוגה ומדיטציה, שיניתי הרגלי תזונה לחלוטין,
התחלתי לרוץ מרחקים ארוכים כ- 10 ק"מ כל יומיים. המצב החל להשתפר במעט אולם היה רחוק מאוד מלהיות רגוע ושליו.
בתוך תוכי ידעתי שזאת הדרך ואני רק צריך להתמיד ולחפש את השלווה בתוכי.
התמדתי ביוגה ועברתי קורס להכשרת מורים ליוגה.
התחלתי ללמד יוגה בהתנדבות פעמיים בשבוע. נסעתי להודו והשתתפתי בהרבה סדנאות להתפתחות רוחנית. במקביל המשכתי את עבודתי כסוכן ביטוח תוך שילוב אלמנטים רוחניים בעבודה.

לפני כשנתיים וחצי החריפה מחלת הקוליטיס שלי וכבר לא עזרו לי שום תרופות.
היו לי במשך מס' חודשים רצופים מעל 10 יציאות מוגלתיות ליום שהיה קשה מאוד לשלוט עליהן. אושפזתי בבית החולים "הדסה" עין כרם ובמשך חודש ימים הזריקו לי סטרואידים דרך הוריד. התחלתי להתנפח בכל הגוף ועזבתי את בית החולים לאחר חודש ימים על קביים. מחלת הקוליטיס השפיעה עלי בכל התחומים היות והדלקת במעי הגס הפרישה רעלים רבים אשר נספגו חזרה לדם ומשם הרעלים הובלו לתאים בכל הגוף ושיבשו את פעילותם. ידוע רפואית כי השלב הבא של המחלה היא התפשטות מחלת הסרטן.

כששכבתי בבית החולים קיבלתי את ההחלטה החשובה ביותר בחיי- "ביום בו אני יוצא מבית החולים אני אעשה שינוי מוחלט בחיי ואקים מרכז להתפתחות רוחנית.
מרכז בו אוכל אני להתחבר באופן מוחלט לנפשי. כמו כן יהיה זה מקום בו אוכל לעזור לאחרים השרויים במתחים,
חרדות ובעיות רפואיות ולהעניק להם שלווה נפשית ודרך חיים חדשה המובילה לבריאות, אושר ואהבה.
ואכן, מזה שנתיים, מיום בו עזבתי את בית החולים הנני מקים את "סאל מיה מרכז להתפתחות רוחנית". במקביל הפסקתי עם כל התרופות, הגדלתי את כמות הריצות שלי ל- 7 ק"מ ביום והעמקתי את העבודה הרוחנית הפנימית באמצעות יוגה, מדיטציות,
תזונה וצומות על בסיס מיצים אורגנים.
בימים אלו סיימתי צום בן חודש ימים על בסיס מיצים אורגנים. הצום חידש לי את כל המערכות הפנימיות ובמיוחד את המעי הגס. ניתן לראות את צילומי הלשון שלי ואת תהליך ההתנקות המוחלט אותו עבר גופי במהלך הצום. תהליך ההתנקות אצלי ארוך משמעותית עקב התקופה הארוכה בה השתמשתי בתרופות חזקות מאוד ובסטרואידים.

לשון לאחר 21 ימי צום
לשון לאחר 21 ימי צום

לשון נקיה לאחר 31 ימי צום
לשון נקיה לאחר 31 ימי צום
 

לאחר 31 ימי צום חל תהליך לידה מחדש.
הלשון הפכה להיות ורודה ונקיה כמו לשון של תינוק, השתן בהיר והעיניים בורקות.
כל האיברים הפנימיים נקיים לחלוטין, הגוף התחזק וניקה את עצמו במהלך הצום בצורה יסודית ועמוקה שלא ניתן לחקותה בשום דרך אחרת. שנים הלכתי לרופאים כי הלשון שלי הייתה מכוסה לובן (כנראה בגלל הקוליטיס שהתפתח במעי הגס).

כל עצות הרופאים הסתכמו בלנקות את הלשון עם מברשת מיוחדת שניתן לרכוש בבית מרקחת. אולם לא ניתן לנקות לכלוך מצטבר באברים פנימיים בגוף בעזרת מברשת או בשום אמצעי חיצוני אחר מלבד ניקוי וטיהור הגוף מבפנים בעזרת הצום ומתן אפשרות לגוף להפעיל את מנגנון הריפוי העצמי שלו.

כפי שציינתי הנני מורה ליוגה ומתרגל יוגה מזה 7 שנים. במהלך הצום חלה השתפרות מאוד משמעותית בגמישות ובחוזק של גופי. שיווי המשקל שלי השתפר וצד ימין ושמאל כמעט והתאזנו. תרגילים הקשורים לשרירי הבטן פתאום נהיו קלים לביצוע. שרירי הבטן שלי התחזקו בעשרות אחוזים מבלי שאבצע שכיבת בטן אחת במהלך כל הצום. כאמור הצום חידש וחיזק לי את כל המערכות הפנימיות . חד משמעית הנני מצהיר כי עברתי תהליך לידה מחדש וניתן לראות זאת היטב בצילומי הלשון.
 

יוגה

עבודה במשרד
 

כיום מצאתי את השילוב המושלם בין העולם העסקי לרוחני.

אני רגוע בעבודה, יצירתי, מחובר למה שאני עושה, חושב כל הזמן חיובי ולא נותן לאנרגיות שליליות אשר אינן קשורות אלי להשפיע עלי נפשית וגופנית.

מהניסיון האישי שלי נוכחתי כיצד לחץ ודרך חיים שגויה יכולים להרוס מצב בריאותי וקריירה וכיצד תעצומות הנפש יכולים לשקם מחדש את הבריאות ולהביא את הקריירה לפסגות דמיוניות. עבורי "סאל מיה" הינה אימפריה, אימפריה שהוקמה בעזרת עוצמתה של הנפש בלבד.

כאן מגיע ההקשר החזק לקהל היעד של "סאל מיה", לקהילת העסקים בישראל.

אין לי שום ספק שהרבה מאוד אנשי עסקים ועובדים הקוראים את הסיפור האישי מזדהים איתו בנקודה זו או אחרת ויודעים בתוכם שגם הם פיספסו הרבה מאוד בגלל הלחצים והמתחים בהם הם שרויים.

לדעתי הסדנאות של "סאל מיה" ובמיוחד סדנאות ההתחדשות בנות שלושה ימים, יובילו לשינוי מהותי בתפקוד הפרט והצוות בחברה. בשלושת הימים, הצוות יעבור תהליך של טיהור הגוף והנפש האישיים, הצוותיים והארגוניים.

התוצאות הצפויות בתום סדנאות ההתחדשות : מרמת הפרט ועד לרמה ארגונית יתחולל שינוי איכותי של התנקות, רענון, התחדשות וצמיחה אשר יובילו את הארגון להצלחה ולהשגת המטרות הארגוניות. הן הארגון והן הפרט יחלו להשתמש במשברים כמנוף, כהזדמנות לצמיחה.

 
סרטון הספא
גלריית הספא
 
 
 
     
   
     
 
ספא סאל מיה המחודש נפתח
  ספא סאל מיה המחודש נפתח לקהל הרחב בחודש יוני 2011 לאחר שיפוץ יסודי שארך 9 חודשים...
ספא סאל מיה המחודש נפתח
 
     
     
 
שילוב גוף ונפש
שילוב גוף ונפש
ספא סאל מיה בעיתון מעריב
ספא סאל מיה בעיתון מעריב
הסיפור האישי
הסיפור האישי
 
     
 
  ספא הרצליה, חבילות ספא בהרצליה, מלון בוטיק הרצליה, שוברי מתנה לספא, אודות הספא, תקנון האתר, מפת אתר, ספא
ספא איכותי ברמה הגבוהה ביותר. ממליצים: אתרי ספא, צימרים לזוגות ועוד...
 
  להגעה לספא באמצעות הוויז לחצו כאן
 

 
חפשו אותנו
בפייסבוק

 
 
בניית אתרים - קידום אתרים -  קופירייטינג -